نتایج جستجو برای عبارت :

استفاده از white noise

شاید شما هم یکی از کسایی هستین که به سر و صدا خیلی حساسین و به هر دلیل تمرکز یا حتی خوابیدن براتون سخته... بعضیا موسیقی رو پیشنهاد میدن.. اما خود موسیقی باعث حواس پرتی میشه. پس اگه دارم کار عمیق انجام میدم چه طور توی محیط پر سر وصدا تمرکز کنم؟جوابش استفاده از ویس های white noise  هست. این نویزها با داشتن فرکانس های مختلف میتونن سر و صدای اطراف رو تا حد خوبی براتون بپوشونن و در عین حال باعث جلب توجه شما به خودشون هم نمیشن. برای خواب هم کاربرد دارن. مثلا
به دلیل حجم زیاد مطلب، متن ترجمه نشده است.
Style Requirements
Style requirements vary from Basic to Verbatim Transcriptions. Refer to one of the two sections below depending on which kind of task you are working on.
General Rules
The following rules apply to both Basic and Verbatim Transcriptions.
Sound Events that Interrupt Dialogue
When background noise occurs, use brackets around a short description of explanation of the sound. This can include silence or a specific tone. Try to be as descriptive as possible in 1-3 words. For example:

Background noise - When there is background noise that is not speech, indicate it with a note.
[laughter], [applause], [phone ringing] and [music] are all acceptable tags that indicate what is happening in the speaker's e
سوم خرداد و فتح خرمشهر، آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه ملت ایران است. روز سوم خرداد 1361 یکی از بارزترین جلوه‌های نصرالهی و یکی از مهمترین و زیباترین روزهای انقلاب اسلامی ایران می‌باشد. در این روز شهر مقاوم خیز خرمشهر که پس از 35 روز پایداری و مقاومت در 4 آبان 1359 به اشغال دشمن در آمده بود، پس از 578 روز (19 ماه) ، بار دیگر توسط رزمندگان اسلام فتح شد و پرچم اسلام بر فراز مسجد جامع و پل تخریب شده خرمشهر به اه
از ۱۵ تیرماه آموزش ۰ تا ۱۰۰ زبان برنامه نویسی پایتون رو شروع میکنیم با ‌بلک جک
با ما همراه باشید
برروی ادامه مطلب کلیک کنید.

پیش نیاز:
آشنایی با سیستم عامل های لینوکس یا ویندوز
علاقه داشتن و پشتکار

سرفصل های بخش اول آموزش:
چرا برنامه نویسی؟
چرا پایتون؟
درک برنامه نویسی
لایت بات
برنامه نویس کیست؟
کاربر کیست؟
===================================
Pair are the first to fall victim to the borough’s controversial busking licence which came into force in 2014
Beatboxers Fredy Garcia, left, and Alex Hackett ( Peter Macdiarmid )
Fredy Beats and ABH Beatbox, aka Fredy Garcia and Alex Hackett, are champion beatboxers who found inspiration in Camden Town’s legendary north London music scene. Ironic, then, that Camden Council has just prosecuted the pair for busking without a licence.
The beatboxers – who use their amplified voices to mimic percussion – are the first to fall victim to the borough’s controversial busking licence which came into force in 2014.
On 3 March, Mr Garcia and Mr Hackett were ordered to pay £220, including a £100 fine, at Highbury Magistrates’ Court after they pleaded guilty to busking without a licence
ترشی فلفل دلمه ای 
مواد لازم:

فلفل دلمه ای رنگی از هر کدام یک عدد    
سرکه سفید 500 میلی لیتر    
سیر 1 بوته    
گشنیز خرد شده 400 گرم    
شبت خرد شده 200 گرم    
ترخون خرد شده 100 گرم    
آب 1 لیتر    
نمک 2/1 و 4 ق س    
فلفل تند 3 عدد  
طرز تهیه:
فلفل دلمه ای ها  و سیر را بصورت خلالی خرد کنید.
فلفل دلمه ای، سیر و سبزیجات را با هم مخلوط کنید.
سرکه، آب و نمک را با هم مخلوط کرده و روی سبزیجات بریزید. فلفل را هم اضافه کنید.
درب ترشی را ببندید و به مدت 15 روز در یخچال ق
بعضی از طراحان دوست دارند بدون صرف وقت و با استفاده از اکشن های آماده
زودتر به نتیجه برسند که راه درست هم استفاده از همین روش می باشد ولی بنده
میخواهم روش انجام اینکار را در قالب یک تمرین توضیح بدهم به همین دلیل
جزییات بسیار مهم می باشد . . .

1. ابتدا تصویر بکار برده شده در فایل تمرین را از قسمت زیر ذخیره و با فشردن کلیدهای Ctrl+O وارد فتوشاپ کنید .
2. یک لایه جدید ایجاد کنید . از طریق منوی Edit گزینه Fill را انتخاب کرده و رنگ پس زمینه را مشکی کنید .

3. ا

"samsung":[

{
"id":0,
"model":"Galaxy A50 SM-A505F/DS",
"Price":۴,۷۱۲,۴۰۰,
"image":"http://bayanbox.ir/view/4413262860837940273/s0.jpg"

},
{
"id":1,
"model":"Galaxy M20 SM-M205F",
"Price":۳,۱۳۰,۰۰۰,
"image":"http://bayanbox.ir/view/5170559124327014129/s1.jpg"

},
{
"id":2,
"model":"Galaxy S9 SM-G960FD",
"Price":۸,۸۳۵,۰۰۰,
"image":"http://bayanbox.ir/view/6596494805776462140/s2.jpg"

},
{
"id":3,
"model":"Galaxy A20 SM-A205F/DS",
"Price":۳,۰۴۹,۰۰۰,
"image":"http://bayanbox.ir/view/1122651419905263254/s3.jpg"

}

],

"Huawei":[

{
"id":0,
"model":"Mate 10 Pro BLA-L29",
"Price":۵,۷۱۵,۰۰۰,
"image":"http://bayanbox.ir/view/2226000190657463601/h0.jpg"

},
{
"id":1,
"model":"Y9 2019",
"Price":۳,۱۳۰,۰۰
tcpdump -i eth0 #Capture Packets from Specific Interface
tcpdump -i any #Capture all packets in any interface
tcpdump -c 5 -i eth0 #Capture Only N Number of Packets
tcpdump -A -i eth0 #Print Captured Packets in ASCII
tcpdump -D #Display Available Interfaces
tcpdump -XX -i eth0 #Display Captured Packets in HEX and 
tcpdump -w 0001.pcap -i eth0 #Capture and Save Packets in a File
tcpdump -r 0001.pcap #Read Captured Packets File
tcpdump -n #show IP address replace name (disable name resolution) 
tcpdump -nn  #show port address replace name (disable port resolution with -nn
tcpdump  tcp #Capture only TCP Packets.
tcpdump port 22 #Capture Packet from Specific Port
tcpdump port 80 #capture packets related to a web (H
پکیج دیواری با قابلیتهای:
• قابلیت جایگزینی با سیستم موتورخانه مرکزی
• راندمان بالاو کاهش مصرف انرژی
• قابلیت نصب منبع آبگرم مصرفی با استفاده از یک شیر سه راهه
• قابلیت افزایش توان توسط افزودن تعداد پکیج در صورت نیاز
• کولر گازی - اسپلیت با قابلیت:
• سطح صدای پایین
• سیستم  Auto Restart
• طراحی منحصر بفرد و زیبا
• صرفه جویی در مصرف انرژی
• سیستم نظافت و عیب یابی خودکار
• سیستم پلاسمای سرد و یخ زدای اتوماتیک
• مدل های اینورتر کم مصرف با گرید
ماهی فیویج
مواد لازم ماهی فیویج :
ماهی (سفید) 1عدد 100 گرم / 100 کالری
سبزی (شامل گشنیز، نعنا و پونه ساییده شده) 3قاشق غذاخوری نامشخص
سیر 3حبه 100 گرم / 120 کالری
پیاز 1عدد 100 گرم / 5 کالری
گردو (آسیاب شده) 1پیمانه 100 گرم / 688 کالری
کشمش 1پیمانه 100 گرم / 272 کالری
نمک به میزان لازم 100 گرم / 0 کالری
رب گوجه فرنگی به میزان لازم 100 گرم / 76 کالری

ادامه مطلب
light up a cigarette put on your head set make it at high level then play a heavy methal and enjoy the maddness. close your eyes feel the battle starts the straight pounches hits your noise the you shake like a missed dancer tears findig the way of the eye corner more blind you are you are on your own feet challenging you see nothing but feeling the battle  that starts ringing bells screamers aroun you need focous and focous you get far while they come near no pla fist between that myth you hear a voice a frequnce makes you calm you just  get to run harder  up stop the brain cod and enjoy dinner....than ever just it stsrts again 
option:
-i This installs a new package(rpm -i package)
-F This will upgrade packages, but only if an earlier version currently exists(rpm -F package)
-U This upgrades or installs the package currently installed to a newer version(rpm -U package)
-e erase (uninstall) package(rpm -e package)
-q query packages(rpm -q package)
-V verify installed packages(rpm -V package)
-K verify package signature(rpm -K package)
--rebuilddb rebuild the database indices from the installed package headers(rpm --rebuilddb)
--initdb create a new database if one doesn’t already exist(rpm --initdb)
--import import PUBKEY(rpm --import /usr/share/rhn/RPM-GPG-KEY)
options with i, U:
-v show package name(rpm -iv package)
-h display progress(rpm -ivh package)
-vv Print lots of ugly debugging information(rpm -ivv pack
چدن روی اجاق گاز
تامین کننده انواع چدن های روی اجاق گاز بابهترین کیفیت
چدن روی اجاق گاز برای انواع گاز های خانگی و گاز های صنعتی
چدن روی اجاق گاز فر دار چدن روی گاز تو کار چدن روی گاز برای گاز رومیزی و چدن روی گاز طرح فر
گروه تولیدی چدن احسان با بهره گیری از تمامی ابزارالات روز دنیا در تامین چدن های شبکه ایی برای انواع گاز های خانگی وصنعتی افتخار یک دهه فعالیت در این عرصه را دارد
ما با استفاده از نیروی کار ماهر و دستگاهای پیشرفته تلاش داریم تا
      از من نپرس                                          ask me another

بزن به چاک                                            away with you

برای خودش آدمیه                               he isn't just anybody

ای! بد نیست                                             it can't be bad

شب دراز است-هنوز وقت باقی است                                              early days yet
چشمم دوربین است                                         I am far-sighted
دست تنها-بلاتک
چند روزی بیشتر تا شروع سال ۲۰۲۰ میلادی نمانده و دنیای بازی‌های ویدیویی در دو الی سه دهه اخیر تغییرات شگرفی به خود دیده است. از گردش مالی خیره کننده این صنعت که سینما و موسیقی را هم پشت سر گذشته، بگذریم؛ حالا صدها رسانه، روزنامه و سایت در سراسر دنیا داریم که در زمینه بازی‌هایی ویدیویی فعالیت کرده و بازی‌ها را نقد می‌کنند. رسانه‌های بی‌شماری پیدا می‌شوند که سیستم امتیازدهی خاص خودشان را دارند. برخی مثل Digital Trends مانند بیشتر رسانه‌های سینم
کانال بازرگانی تاجر اطلس فعال در
کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله در خدمت شماست...
حوزه ی فعالیت :
واردات و صادرات انواع کالاها
ترخیص کالا از گمرک بازرگان
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار
ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود
بیشتر هستند...

همین حالا تماس بگیرید :
شماره تلفن : 09369203564
Image Quality – Due to the larger size of image sensors in DSLRs which allows for larger pixel sizes – DSLRs are generally able to be used at a faster ISO which will lead to faster shutter speeds and less grain (ie shoot at 1600 ISO on most DSLRs will have less noise than shooting at 1600 on a Point and Shoot). DSLRs also have built in noise-reduction when genearating JPG images which also helps cut down on noise.
Adaptability – DSLR’s ability to change lenses opens up a world of possibilities for photographers. While my point and shoot has a nice little 3x Optical Zoom (and many these days have longer ones) my DSLR can be fitted with many high quality lenses ranging from wide angle to super long focal lengths depending upon what I’m photographing (and of course my budget). Add

غرور لعنتی همواره چوب لای چرخ زندگی‌های مان انداخت .گوش ندادیم به حرف کسی که دل سوزمان بود .انجام ندادیم کاری را که می‌دانستیم باید .پیام ندادیم به کسی که دل‌تنگمان بود .نگاه نکردیم به کسی که برای دیدنش لحظه‌شماری می‌کردیم .نرفتیم ، نخواستیم ، نپرسیدیم ، چرا ؟چون مثلا غرورمان خدشه‌دار می‌شد ، می‌رفت زیر سوال ، لگدمال می‌شد !ولی اصل ماجرا چه بود ؟ یک لج‌بازی کودکانه‌ی مضحک با دل مان که خیلی چیزها را از ما گرفت !
پشت
چراغ قرمز

خیابان شریعتی ایستاده بودیم

و منوچهر هم صحبت می کرد

کنار خیابان یک پیرمردی که سرتاپا سفید
یکدست پوشیده بود؛

در گالری بزرگے گل های رزی به رنگ های مختلف
می فروخت

ولے سفیدی پیرمرد نظر من را جلب کرده بود

و من احساس مے کردم این مرد از آسمان آمده
است

اصلا حواسم به منوچهر نبود

که یک لحظه حجم سنگین و خیسے روی پاهایم
حس کردم

یڪ آن به خودم آمدم دیدم منوچهر رد نگاهم
را گرفته و فکر کرده من به گل ها خیره شدم،

پیاده شده تا گل ها را ب
من که تسبیح نبودم ، تو مرا چرخاندیمشت بر مهره تنهایی من پیچاندیمهر دستان تو دنبال دعایی می گشتبارها دور زدی ذهن مرا گرداندیذکرها گفتی و بر گفته خود خندیدیاز همین نغمه ی تاریک مرا ترساندیبر لبت نام خدا بود،"خدا شاهد ماست"بر لبت نام خدا بود و مرا رقصاندی!دست ویرانگر تو عادت چرخیدن داشتعادتت را به غلط چرخه ایمان خواندیقلب صد پاره من مهره صد دانه نبودتو ولی گشتی و این گمشده را لرزاندیجمع کن، رشته ایمان دلم پاره شدستمن که تسبیح نبودم، تو چرا چرخ
گروه یزد تهویه آماده ارائه خدمات به شرح زیر می باشد :
فروش انواع پکیج های ایرانی و خارجی
ارائه عاملیت فروش در استان فارس
امکان سفارش آنلاین
پخش اتصالات نصب و لوازم جانبی پکیج ( شوفاژ دیواری )
خدمات پس از فروش پکیج ها و رادیاتورهای مختلف از جمله ایساتیس، ایتالترم و دئوترم
بهره گیری از تکنسین های مجرب در زمینه نصب پکیج و رادیاتور
کارشناسی رایگان جهت پروژه ها
مدیریت: 9177375800-9174935800
آدرس: شعبه 1- چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساخت
از امام صادق ( علیه السلام ) دربارۀ این آیه سوال کردند که خداوند فرموده :
« فَلاَ تُزَکُّوا أَنفُسَکُم هُوَ أَعلَمُ بِمَنِ أتَّقَی »
خود را بی گناه ( و اهل تزکیه ) مدانید. اوست که اهل تقوی را بهتر می شناسد.
سوره نجم آیه 32
امام صادق ( علیه السلام ) فرمود : مانند این است که انسان بگوید : « من دیشب نمـاز شب
 خواندم » و « دیروز روزه گرفتم » و  این قبیل مسایل را بگوید. عدّه ای بودند که چون صبح
 مـی شد ، می گفتنـد : ما نـماز شب خواندیم و  دیـروز روزه (مستحبـ
سلام ، اشکان ارشادی از کرمانشاه 
ضمایر اشاره مکان یکی There و دیگری those هستند. اولی یعنی اینجا ، دومی یعنی آنجا.
حال صورت بیانی دیگری نیز دارد ، مثلا می خواهیم بگوییم : اینجا هست یک.... یا ، آنجا هست یک.... و همچنین بصورت جمع. 
پس داریم : 
.......(There is a (n ، اینجا هست یک.... یا اینجا وجود دارد یک.... ..
......There are ، اینجا هستند..... 
حال Those نیز به همچنین. 
نشانه جمع در انگلیسی 
S ، نشانه جمع انگلیسی است. در آخر می آید. مثلا eye یعنی چشم ولی با افزودن s می‌شود eyes یعنی چشم
د
دوباره امید....
دوباره یه کورسوی نور باریک در یه شب تاریک تاریک....
دوباره نگاه  روشن من به آینده ی نچندان نزدیک.....
دوباره احتمال سی به هفتاد برای پذیرش من در.....
دوباره جمله ی نمی دانم خداکند که بشود؟

پ ن: امشب پدرم یه بار دیگه برای شادی دل تنها دخترش تموم سعیشو کرد در رابطه با همون تغییر رشته پست قبل که( نشد که نشد....) 
نمی دانم بالاخره می شود یا نه!
قرار شد بسپارم به خودش...قرار شد دائم زمزمه کنم....
رسد کشتی آنجا که خواهد خدا        اگر جامعه به تن
دریافت با ذکر صلواتالسلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع)
تمام پنجره را غرق حسن یوسف کندل اهالی این کوچه را تصرف کنقدم بزن وسط شهر با صدای بلندبه عابران پیاده غزل تعارف کنو بی‌بهانه تبسم کن و نگاهت راشبیه آینه‌ها عاری از تکلف کنسپس به مجلس ترحیم یک غریبه بروو چشم‌های خودت را پر از تأسف کنصدای ضبط، اتوبان، هوای بارانیبه خود بیا! نرسیده به قم توقف کنسلام دختر باران! سلام خواهر ماه!بهشت را به همین سادگی تصرف کن#سید_حمیدرضا_برقعی
CLOSED: #Indicates that the server has received an ACK signal from the client and the connection is closed
CLOSE_WAIT: #[Indicates that the server has received the first FIN signal from the client and the connection is in the process of being closed]
#[So this essentially means that his is a state where socket is waiting for the application to execute close()]
#[A socket can be in CLOSE_WAIT state indefinitely until the application closes it]
#[Faulty scenarios would be like filedescriptor leak, server not being execute close() on socket leading to pile up of close_wait sockets]
ESTABLISHED: #Indicates that the server received the SYN signal from the client and the session is established
FIN_WAIT_1: #Indicates that the connection is still active but not currently
بیسیم وسیله ای است به جهت ارتباط دو یا چند طرفه در مناطقی که تجهیزات ارتباطی وجود ندارد یا دسترسی به آن مشکل بوده یا مقرون به صرفه نیست. انواع مختلفی ازاین دستگاه ها در دنیا طبق قوانین کشور های مختلف جهت مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر کاربرد این بیسیم ها در منازل، کارگاه ها، گردش های دست جمعی، خبرگیری از یکدیگر در جاده ها، کوه نوردی، دوچرخه سواری، مراقبت از بیماران و سالمندان که قدرت استفاده از تلفن را ندارند، ارتباط بین مرا
کلیه عملیات کاشت میلگرد، بولت و مقاوم سازی با الیاف FRP ، از طراحی تا اجرا-کلیه خدمات نصب صفحه توسط کاشت بولت-اضافه کردن طبقات-الحاق دیوار برشی-ژاکت بتنی-اجرای ریشه ی انتظار جهت ‌بالکن-الحاق فونداسیون جدید به فونداسیون موجود-کاشت ریشه ی پله- رفع اشتباهات اجرایی- طراحی مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای- مقاوم سازی با الیاف FRP شیشه و کربن- تقویت المان های ضعیف
*با قیمت مناسب توسط اکیپی آموزش دیده و با سابقه بالا

برای اطلاع بیشتر و مشاوره تماس بگیرید:

تعداد دفعاتی که آرزو کردم
قرص برنج داشته باشم یادم نیست
تعداد دفعاتی که سرچ کردم
(قرص برنج را از کجا میتوان خرید؟)
تعداد دفعاتی ک به دوستام سپردم‌ برام پرس و جو کنن...
خیلی وقته ک‌ مرگ آرزوی قلبی منه
یه بار یادمه هر چی قرص تاریخ مصرف گذشته
و رنگارنگ تو یخچال دیدم‌
برداشتم قاطی کردم و‌ خوردم
ولی الان هنوز زنده‌ام
زندگیم تلخی های زیادی داشت
و تحملش برای یه دختر دل نازکی مثل من واقعا سخت بود.
دیشب بعد مدتها کاملا تصاد
Rugrats Snow White,انیمیشن Rugrats Snow White با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن هفت فسقلی با دوبله فارسی گلوری,دانلود انیمیشن هفت فسقلی با دوبله گلوری,دانلود دوبله گلوری کارتون هفت فسقلی Rugrats Snow White 2005,دانلود رایگان,دانلود فیلم جدید,دانلود کارتون Rugrats Snow White 720p,دانلود مستقیم Rugrats Snow White,کیفیت DVDRip,گلوری,لینک مستقیم,هفت فسقلی,
ادامه مطلب
اجرای سیستمهای حرارتی . برودتی و تهویه هوا
لوله کشی موتورخانه.جوشکاری.لوله مسی.آتش نشانی
پلی اتیلن جوشی سرد و گرم و فاضلاب تکلایه و پنجلایه
 نصب.تعمیر و راه اندازی انواع
دیگ بخار.مشعل.شارژ گاز.اسیدشویی چیلر

فن کوِئل.کولرگازی.رادیاتور.پکیج.ابگرمکن های بوتان.

جوشکاری آبگرمکن.لباسشویی.کولر آبی.پمپ آب . برق صنعتی و ...

در مشهد مقدس

به همراه یک سال گارانتی تعمیر کاری در کلیه زمینه ها

09014250404
09153244154

محمودزاده
مُحال است کسی به مرحلۀ کمال برسد و حقیقت ولایت برای او مشهود نگردد.

وصول به توحید فقط از ولایت است. ولایت و توحید یک حقیقت می باشند.
سید علی قاضی طباطبایی
منبع : کتاب جام عرفان صفحه198
برای دریافت تصویر با ابعاد اصلی،  اینجا کلیک کنید.
نکات درس 5A :

جملات و عبارات کاربردی:
World Business center: مرکز تجارت جهانی
fast walker:(opposite:slow walker)  کسی که تند تند راه میرود
Elevator arrives: آسانسور آمد
Internet page does not open: صفحه ی اینترنت باز نمی شود
On the Internet
I am the first person to finish at mealtimes: همیشه اولین نفر غذام رو تمام میکنم
How fast is .......?  :     سرعت فلان وسیله چقدر است؟
frustrated:annoyed, disappointed, thwarted:   اذیت شدن
get irritable: grouchy, bad tempered:  عصبانی شدن
line: queue: /kjuː/ : صف
get to work/ school (how)
sitting in traffic (waiting in traffic)
being online
using your phone/computer
I do not have more or

دفعه اول همیشه همه چیز ساده تر است .دوستت دارم گفتن هزار تا سبک سنگین کردن نمی خواهد و گفتن دلتنگی من من کردن .عوص نکردن تار موش با دنیا راحت ترین کار است و پای بدی هایش ماندن ممکن ترین .دفعه اول خودت هستی .همان قدر که در خلوتت عاشقش هستی و چشمانت خندان است از بودنش در زندگیت .جلو رویش هم عاشقی و لبانت خندانِ از حسِ خوبِ کنارش بودن .اولین بار وقت داری برایش .گوش داری برایِ شنیدنِ حرفایش .صبر داری برایِ دیدنِ عشق در نگاهش و شنیدن دوستت دارم ا
ساقی باقی ما داد صلا بسم اللههر کرا هست سرانجام فنا بسم اللهروی ساقی بصفا سینه ما با هم صافمی مصفا شده اخوان صفا بسم اللهشد دوا درد غذا خون جگر عشق طبیبهر که جوید ز سر صدق شفا بسم اللهساقی عشق گرفته است بکف ساغر دردهر که دارد سر این جام بلا بسم اللهایکه خواهی که نماز از سر اخلاص کنیسوی حق عشق بود قبله‌نما بسم اللهگر دلت آرزوی عکس جمالش داردبنگر آینه سینهٔ ما بسم اللهمنزل دوست بپرسیدم از آنشاه عربکرد اشارت بدل و گفت عنا بسم اللهسوی دل رفتم و گ
۱۸-۳۰ سالگی عجیب‌ترین دوران زندگی احتمالا؛ پر از گیجی و سوال و تردید
نمی‌دانم این همه مسئله و noise تنها توی سر من است یا نه اما گاهی خسته می‌شوم و جوابی برایش ندارم.
برای توصیفش تا این زمان می‌توانم بگویم:
حال افسردگی گاه‌گاهی
تنهایی‌کرکننده
سئوالات عجیب و زیاد در مورد هویت، آزادی، شخصیت، افسردگی، آینده، دویدن برای فهم بیشتر و رشد و تا حد زیادی بیهوده، نوشتن و غرق در کلمات.
دوازده ‌‌‌سالی که آدم را می‌کشد تا تمام شود.
هر روزش پر از فکر و
هدفون بی سیم بیتس استودیو 3

دنیای هدفون ها و بطور کل موسیقی به سرعت غیر قابل باوری در حال رشد است. شرکت بیتس که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان هدفون و هندزفری است این بار با هدفون بیتس استودیو 3 (Beats Studio 3) هنر نمایی می کند. سبکی و استحکام، اندازه مناسب، قابلیت استفاده هم به صورت با سیم و هم بدون سیم،کنترل موزیک و قابلیت مکالمه هم در حالت با سیم و هم بدون سیم(بلوتوث و وایرلس) همه و همه با سیستم بی نقص active noise-cancellation برای حذف صدای اطراف، و Passive noise r
در زمینه پرورش اطفال ، و تحکیم و تقویت بنیاد خانواده ، صرفاً نمی بایست شرائط امروز
برای والدین مورد توجه باشد ، و از شرائط دنیای آینده نسبت به فرزندان خویش غفلت و
سستی از خود نشان دهند.
در بیانی از امام علی علیه السلام روایت شده :
 لا تقسـروا اَولادکـم علـی آدابـکم ، فَاِنهـم مخلوقـون لِزمـان غیـر زمانـکم.
فقط فرزندان خود را بر اساس آداب و رسوم زمان خویش بار نیاورید ،
زیرا آنان برای زمان دیگر و دنیای آینده هم آفریده شده اند.
شرح نهج البلاغه
مطالب برگزیده به انتخاب فیشنگار |link|

یکی از دوستان دانش‌آموز پرسیده بود فلسفه و منطق چیست؟
منطق  شامل روش هایی هست که انسان فکر می‌کند و آگاهی کسب می‌کند.
یعنی اون آگاهی که از راه درستش به دست بیاید منطقی است.
فلسفه هم دانشی است که باید از راه منطق به دست بیاید.
به خاطر همین همانطور که ما علم صحیح و غلط داریم
فلسفه هم می‌تواند صحیح و غلط باشد.
در واقع. فلسفه‌ی هر فیلسوفی روشی است که فکر می‌کند و به سؤال‌های بشر پاسخ می‌دهد. مثلا فلسفه ملاص
سئو کلاه سفید استفاده از تاکتیک ها و استراتژی هایی است که کلیه دستورالعمل ها و خط مشی های موتور جستجو را دنبال می کند. ویژگی مشخص سئو کلاه سفید باعث شده است که کاربران یا انسانها اولویت باشند و موتورهای جستجوگر نیستند.
 هر عملی که با هدف بهبود رتبه بندی جستجوی یک وب سایت در حالی که هنوز همواره صداقت خود را حفظ کرده و مطابق با دستورالعمل های موتور جستجو است ، نمونه ای از سئو کلاه سفید است. برخی از راهکارهای خاص کلاه سفید عبارتند از:https://fireseo.ir
جهت کنترل و نگهداری دستگاه پکیج دیواری به این نکات توجه کنید
• .  هم در تابستان و هم در زمستان فشارآب کنترل شود که پایین¬تر از 1 بار نیاید و پکیج بدون آب نماند. کارکردن پکیج بدون آب منجر به آسیب جدی به دستگاه خواهد شد. درصورت پایین آمدن آب،شیرپرکن دستگاه رو باز کنیم تا به 1بار برسه
• از قرار دادن هرگونه وسایل گازسوز در زیر پکیج جدا خودداری نمایید.
• از قرار دادن فن¬های قوی مانند کولر و انواع هواکش در مجاورت دستگاه پکیج خودداری نمائید. زیرا این
خدا عاقبت مارو بخیر کنه 
مارو شرمنده پدر و مادر نکنه ...
چطور میشه این همه سال برای بچت زحمت بکشی بعد یکی نباشه ببرتت دوا درمونت کنه ! 
مامان تا ساعت 2ونیم باهاشون بود ولی دیگه باید میومد خونه .... 
بهش میگم خب میگفتی من میومدم مامان هانیه هم میموند پیششون چرا زنگ زدی به دخترش و دعوا شد بینشون 
هرکدومشون پاس دادن به اون یکی بچه به مامان کلی توهین کردن که بیخود کردی برای بابامون نوبت گرفتی و ... 
هی ...
خدایا منو شرمنده مامان اینا نکن ....
monitoring bitterex.io
PLANS:
120% after 1 day
Plan Spent Amount ($) Profit (%)
Plan 1 $20.00 – $700.00 101.50
Plan 2 $701.00 – $2500.00 105.00
Plan 3 $2501.00 – $10000.00 107.00
Plan 4 $10001.00 – $25000.00 110.00
Plan 5 $25001.00 and more 120.00
 390% after 5 days
Plan Spent Amount ($) Profit (%)
Plan 1 $20.00 – $700.00 109.00
Plan 2 $701.00 – $2500.00 130.00
Plan 3 $2501.00 – $10000.00 200.00
Plan 4 $10001.00 – $25000.00 270.00
Plan 5 $25001.00 and more 390.00
Short of plans: 101.5% after 1 day up to 6000% after 60 days
Referral commission: 1%
Fully automated ?: yes
Start Date : Jul 28, 2018
Min Spend : 20$
Max Spend : unlimited
Payment Methods : Bitcoin, Payeer, perfect_money, litecoin
Security Systems: SSL security
About this hyip:
At Bitterex, we are dedicated to pro
وب‌سایت آسانسور اصفهان ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در اصفهان  که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورهای هیدرولیکی اصفهان در بین کاربران خانگی و تجاری  مختلف ازجمله  و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از 70 درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛
نمی دانم چرا حالم چنین است
چرا بار گرانم بر زمین است
نمی دانم که این تقصیر من بود
و یا ناز و ادای نازنین است
الهی پای لنگم مانده در گل
همیشه غصه ام بر دل همین است
ز تقصیرات این کمتر چه گویم
به دام خود پرستی کمترین است
خدایا کن نظر بر کمترینت
به نوری بر دلم کان بهترین است
الهی تا نتابی نور رحمت
هماره این دلم زار و حزین است
رسد روزی اگر بارم به منزل
ز الطافش به سر تاج شهین است
گفتی لب تر کن تا دنیا را به پایت بریزم
حالا من چشم تر کردم
می آیی ؟

همه میگویند چشمانش رنگارنگ است
اما من میگویم چشمانش عسلی ست
نه برای رنگش
"چون شیرینترین خاطراتم در چشمانش بود"

ایســــتاده امـــــ
بگــــذار ســـــرنوشـــت راهـــــش را بـــــرود...!
مــــــــــــن،
همیــــن جــــا،
کنــــار قــــولــهایــت،
درســـــت روبــــروی دوســــت داشتـــنت
و در عمــــق نبودنــــت،
محــــکم ایستــــاده ام...!

تراشکـــــــار ماهـــــــری شده
جمعست و مثل همیشه بغض گلو گرفتهجمعست و مثل همیشه انتظار موعود جمعست و مثل همیشه خاطرات کودکی در کوچه پس کوچه های تنهاییجمعست و مثل همیشه عطر خوش نان صبحگاهیجمعست و مثل همیشه آبگوشت هایشجمعست و مثل همیشه ردیف کردن کارهای عقب مانده و نرسیدن به هیچ کدامشانجمعست و حال و هوایش:)
پیش نیاز:
علاقه داشتن و پشتکار

سرفصل های قسمت اول آموزش:
چرا برنامه نویسی؟1.01
چرا پایتون؟1.02
درک برنامه نویسی1.03
لایت بات 1.04
برنامه نویس کیست؟1.05
کاربر کیست؟1.06
===================================
کباب بختیاری یکی از کباب های معروف و پر طرفدار ایرانی است. تقریبا می شود گفت این کباب هم حاوی کباب چنجه است هم جوجه کباب . برای تهیه کباب بختیاری از راسته گوسفند یا فیله گوساله به همراه گوشت مرغ استفاده می شود. با مواد لازم ذکر شده در این دستور می توانید برای ۴ تا ۶ نفر کباب بختیاری تهیه نمایید. 

مواد لازم کباب بختیاری:

فیله گوسفند یا گوساله ۴۰۰ گرم
فیله مرغ ۴۰۰ گرم
پیاز ۱ عدد
ماست ۸ قاشق غذاخوری
روغن مایع ۸ قاشق غذاخوری
زعفران ۱ قاشق غذاخوری
ک
دانلود دوبله فارسی  رایگان فیلم White Heat 1949
« آرتور کودى جارت » ( کاگنى ) ، آدم‏کش روان پریش و سر دسته‏ى گروهى از تبهکاران ، به زندان افتاده است . کارآگاهى ( اوبراین ) با ظاهر مبدل در زندان هم سلول او مى‏شود تا اطلاعاتى درباره‏ى گروه « جارت » به دست آورد .
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
A Snow White Christmas 1980,DVDRip,انیمیشن خانوادگی,دانلود انیمیشن A Snow White Christmas 1980,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون کریسمس سفید برفی 1980,دانلود مستقیم انیمیشن A Snow White Christmas 1980,سفید برفی,کریسمس سفید برفی,
ادامه مطلب
Digital noise reduction چیست؟
Digital noise reduction یا DNR یکی دیگر از عباراتی است که به وفور در کاتالوگ انواع دوربین های مداربسته یافت میشود.امروز میخواهیم ببینیم و بررسی کنیم که DNR چیست؟و به چه دردی می خورد؟آیا وجود این قابلیت در دوربین مدار بسته ضروری است؟یا ویژگی چندان مهمی به حساب نمی آید؟پس با هایک ویژن همراه باشید.
DNR چیست
قابلیتی مربوط به کاهش نویز تصویر می باشد.در دوربین های مداربسته، نسبت سیگنال به نویز با عبارت (S/N) مشخص می شود،DNR در افزایش مقدار (S/N) و
باران که ببارد دلتنگ می شوم چشمانت را..... آخرین بار که نگاهم به نگاهت گره خورد چشمانت بارانی بود.ب‌اران که ببارد دلتنگ می شوم؛ دلتنگ نگاهت،دلتنگ صدایت،دلتنگ نفس هایت...باران که ببارد شال و کلاه می کنم و دوان دوان خودم را می رسانم به همان قرار قبلی خودمان و منتظر می مانم تا تو با همان ظاهر همیشگی ات بیای و آن گل های زرد زنبق را به سمتم بگیری... و این منم که ذوق میکنم از دوباره دیدنت با آن لبخند همیشگی....بعد هراسان می نشینم پشت دوچرخه ات می گویی بر
ایتا نسخه آبی ، برای اولین بار 
‌ایتابی ایتا آبی کاری جدید و اختصاصی 

قابلیت های فعلی
رنگ منو و... آبی
گفت و گو ها آبی 
سرعت کمی بیشتر بدون قطی
تغیر رنگ و فونت ایتا

قابلیت های آینده به زودی
جداسازی گفت و گو ها
سرعت فوق العاده 
قابلیت جست و جو کردم کانال ها به فارسی

دانلود ایتابی
Download
هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیستحسین معنی آزادی استحسین چشمه خوبی ها           حسین برکت این دنیاحسین پاکی بارانها              حسین روشنی جانهابابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالیهمه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالیعشق پا برجاست، زندگی زیباستتا دلا دست، ابی عبدالله ست« ابی عبدالله »هیچ لاله ای چون شهید تو زیبا نیستشهید آیه شیدایی ستشهید دسته گل پرپر             شهید هدیه یک مادردر این لشکر عاشقها             مرا، هم بپذیر آقابِاَبی ان
ویژگی های پکیج دیواری دئوترم
پکیج دیواری دئوترم ULTRA 
• مجهز به عیب یاب اتومات
• منو برنامه ریزی هفتگی
• بسیار کم صدا
• راندمان بالا
• قابلیت استفاده در سیستم گرمایش از کف
• سنسو محافظت از یخ زدگی
• سیستم حفاظت از قفل شدگی پمپ
• قابلیت نصب آبشاری برای افزایش توان تا 480/000 کیلو کالری
• قابلیت تنظیم توان خروجی مطابق با متراژ واحد
• قابلیت استفاده با گاز مایع
• قابلیت نصب ترموستات اتاقی
• دو مبدل حرارتی
• سنسور تنظیم دمای دستگاه بصورت خودکا
ما مثلآ 50 تومن که بدهکار می‌شویم دیگر به خودمان اجازه می‌دهیم هر بد اخلاقی بکنیم و بی‌تحمل بشویم در خانه و سیر و سلوک را بی‌معنا می‌دانیم در این شرایط!

این در حالی است که:
سیر و سلوک بر هر چیزی ترجیح دارد.

لینک پست قبلی :)
اطلاعیه:
به اطلاع کلیه کار آموزان دوره مقدماتی  (HSE)  ایمنی و بهداشت کار میرساند..
آزمون کتبی در مورخ 98/03/23 روز پنج شنبه برگزار میگردد

آزمون کتبی گروه اول داوطلبان راس ساعت 7:45 صبح و آزمون گروه دوم  داوطلبان راس ساعت 8:45 صبح برگزار میگردد.  
       2. داوطلبان طبق ساعت درج شده یک ربع قبل از آزمون در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای حضور داشته باشند.

3. .داوطلبان طبق شماره صندلی درج شده در لیست حوزه بندی شده اند، و پاسخ نامه آن ها بر اساس شماره ص
بسم الله الرحمن الرحیم
تو کارِ نوشتن مقاله بود. سنتز و غیرِ سنتز فرقی نمیکرد براش
خیلی آدم مذهبی ای نبود.
روزی میخورد از این راه. راهی که اسمش بود غیر قانونی. و من ترجیح میدادم سراغ رزقایی که معلوم نیست چجوریه نرم.
باهم توی اورژانس که بودیم سر حرف باز شد و گفت و گفت.
گفت که پدرش امکان کسب درامد برای خونواده رو نداره.
گفت که اونه که داره کسب درامد میکنه.
گفت اونه که جهیزیه خواهرش رو جور کرده و الان داره سیسمونی برای خواهرش میخره.
گفت و گفت.
گفت و شن
ویروس لوسمی گربه‌ها
Feline Leukemia Virus یا ویروس لوسمی گربه (نوعی سرطان خون) یا به اصطلاح ویروس سرطان خون گربه در سال ۱۹۶۴ در اسکاتلند شناخته شد. این ویروس از خانواده رتروویروس هم‌خانواده عامل ایدز گربه‌ها است و در ایران نیز شیوع  دارد.

مشاوره و آموزش  ویروس لوسمی گربه‌ها

ویروس از راه تماس طولانی مدت و نزدیک به هم گربه آلوده از طریق بزاق، ادرار یا دیگر ترشحات بدن به دیگر گربه‌ها انتقال می‌یابد. بنابراین گربه‌هایی که از ظرف آب و غذا یا محل د
به شعرم واژه های تلخ با انکار می چسبدهوای شهر تهران و شبی بیدار می چسبدبه حالم بغض می خندد،درونم از تهی سرشارنگاهم بر سکوت سرد این دیوار می چسبددر این دنیای نا امید تویی تنها امید منمیان گریه ها لبخند هم انگار می چسبدمیان ظلمت شبهای من ای ماه روشن باشکه نورت در کنار شامگاهِ تار می چسبدبخواب ای کودک تنهایی و رویای خاموشمبخواب آرام آرامم ولی بیدار می چسبددرون سینه ام شعری ست اما تلخبه کام شاعر غمگین فقط سیگار می چسبد
باران که می بارد، جدایی درد دارد
دل کندن از یک آشنایی درد دارد …
هی شعرِ تر در خاطرم می آید اما
آواز هم بی همنوایی درد دارد
وقتی به زندان کسی خو کرده باشی
بال و پرت، روز رهایی درد دارد !
دیگر نمی فهمی کجایی یا چه هستی …
آشفتگی، سر به هوایی درد دارد
تقصیر باران نیست این دیوانگی ها 
تنها شدن در هر هوایی درد دارد …
#ناشناس
سکوت سرشار از ناگفته‌هاست.
در وجود هر کس رازی بزرگ نهان استداستانی ، راهی ، بی راهه ایطرح افکندن این رازراز من و راز تو ، راز زندگیپاداش بزرگ تلاشی پر حاصل است.…..دلتنگی های آدمی را ، باد ترانه ای می خواندرویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیردو هر دانه ی برفی به اشکی ناریخته می ماندسکوت سرشار از سخنان ناگفته استاز حرکات ناکردهاعتراف به عشق های نهانو شگفتی های بر زبان نیامدهدر این سکوت حقیقت ما نهفته استبسیار وقت ها با یکدیگر از غم و شادی

استخراج کتاب از پایان نامه
ویراستاری و صفحه آرایی
طراحی جلد
اخذ شابک از موسسه نشر کتاب
اخذ فیپا از کتابخانه ملی ایران
اخذ مجوز انتشار کتاب از وزارت
ارشاد
اعلام وصول و ثبت کتاب در مجموعه
اسناد ملی و خانه کتاب ایران
تحویل تیراژ دلخواه از کتاب چاپ
شده به مولف
جهت اطلاع از هزینه تماس حاصل
فرمایید
تلفن 09369203564

استخراج کتاب از پایان نامه
ویراستاری و صفحه آرایی
طراحی جلد
اخذ شابک از موسسه نشر کتاب
اخذ فیپا از کتابخانه ملی ایران
اخذ مجوز انتشار کتاب از وزارت
ارشاد
اعلام وصول و ثبت کتاب در مجموعه
اسناد ملی و خانه کتاب ایران
تحویل تیراژ دلخواه از کتاب چاپ
شده به مولف
جهت اطلاع از هزینه تماس حاصل
فرمایید
تلفن 09369203564
تعداد دفعاتی که آرزو کردم قرص برنج داشته باشم یادم نیست.
تعداد دفعاتی که سرچ کردم(قرص برنج را از کجا میتوان خرید؟)
تعداد دفعاتی ک به دوستام سپردم‌ برام پرس و جو کنن...
خیلی وقته ک‌ مرگ آرزوی قلبی منه
یه بار یادمه هر چی قرص تاریخ مصرف گذشته و رنگارنگ تو یخچال دیدم‌ برداشتم قاطی کردم و‌ خوردم
ولی الان هنوز زنده‌ام
زندگیم تلخی های زیادی داشت
و تحملش برای یه دختر دل نازکی مثل من واقعا سخت بود.
دیشب بعد مدتها کاملا تصادف
infinithour.com status is a scam hyip or paying hyip?
PLANS:
Plan  Spent Amount  hour Profit (%)
Bronze Plan A  5.00-500.00  1.08
Bronze Plan B  501.00-5000.00  1.25
  5%-6% hourly for 48 hours
Silver Plan A  300.00-3000.00  5.00
Silver Plan B  3001.00-30000.00  6.00
  16%-21% hourly for 24 hours
Gold Plan A  2000.00-20000.00  16.00
Gold Plan B  20001.00-500000.00  21.00

Short of plans: 1.08% hourly for 96 hours up to 21% hourly for 24 hours
    Referral commission: 3%
    Fully automated ?: yes
    Start Date : Aug 21, 2018
    Min Spend : 5$
    Max Spend : 500000$
    Payment Methods : Bitcoin | Payeer | perfect_money | ethereum | litecoin | bitcoin_cash
    Security Systems:
از سال پیش به نحو پراکنده مطالبی در نقد کتاب تحف العقول نگاشتیم که اکنون به عنوان شماره نخست از مجموعه نقد تحف العقول گردآورده و به صورت فایل زیر در وبلاگ قرار می‌دهیم.
 دریافت نقد تحف العقول- شماره1حجم: 1.79 مگابایت

فهرست مطالب: 
پیش‌گفتار
دیباچه‌ی تحف‌العقول
روایات نصیری در تحف‌العقول
1. یا اهل الایمان و محلّ الکتمان
2. حدیث سدیر
الف. حدیث سدیر در کتب نصیریه
ب. تعبیر «العذب الفرات»
ج. عبادت اسم و معنی
3. لا موصول و لا مفصول
4. روایت حسن بن م
صابر تقی پور وکیل پایه یک دادگستری
قبول وکالت در کلیه پرونده ها اعم از حقوقی کیفری خانواده و ...

آدرس بهبهان خیابان کرم نسب نرسیده به میدان شهدا جنب بازار مبل خاورمیانه طبقه بالای بیمه معلم دفتر وکالت

تلفن تماس 09165162889

ﺯﺮﺎ ﺭﺍﺯ ﺁﻣﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ !ﺍﻧﺸﺘﻦ ﺁﻣﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ !ﻓﺮﻭﺪ ﺁﻣﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ !ﺍﺳﺘﻮ ﺟﺎﺑﺰ ﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻋ ﺪﺭ ﺗﻨﻮﻟﻮ ﻧﻮﻦ ﺑﻮﺩ ﻫﻢ ﺁﻣﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ .ﺑﻞ ﺘﺲ ﻫﻢ ﺩﺭﺣﺎﻝ ﺭﻓﺘﻦ ﺍﺳﺖ !ﺍﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭﻫﻤﺴﺎ ﻣﺎ :⚪️ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺳﻨﺪ ﺩﻭﺩ ﻣ ﻨﺪ ﺗﺎ ﺸﻢ ﻧﺨﻮﺭﺩ !⚪️ ﺪﺭ ﻮﺳﻔﻨﺪ ﻣ ﺸﺪ ﻭ ﻧﺬﺭ ﻣ ﺩﻫﺪﺗﺎ ﻇﻠﻢ هایش ﺑﺨﺸﺪﻩ ﺷﻮﺩ !⚪️ ﻣﺎﺩﺭﺑﺰﺭ ﺩﺭﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﻣﺸﻠﺶ ﺣﻞ ﺷﻮﺩ !⚪️ ﺩﺍ ﺍﻡ ﺑﺮﺍ ﺎ ﺮﺩﻥ ﻣﺎﻝ ﺧﻮﺩ ، ﺑﺨﺸ ﺍﺯ ﺩ
پیش نیاز:
علاقه داشتن و پشتکار

سرفصل های قسمت اول آموزش:
چرا برنامه نویسی؟1.01
چرا پایتون؟1.02
درک برنامه نویسی1.03
لایت بات 1.04
برنامه نویس کیست؟1.05
کاربر کیست؟1.06
==========================
سرفصل های قسمت دوم آموزش:
نصب و اجرای پایتون
ابتدا فکر کنیم!
==========================
سرفصل های قسمت سوم آموزش:
خروجی / نوشتن
عدد و محاسبات ریاضی
متن یا عدد،مسئله این است!
متغییر
رشته یا عدد؟
چگونه یک مسئله برنامه نویسی حل کنیم؟
=======================
بهار و زمستون بَیتِنه کشتی
بهار بزکش بَزو هاکِرده مستی
زمستون هِم با فنِّ پلنگ‌شکن 
بهار ره بِنه بَزو، بَیته هستی
ترجمه فارسی
بهار و زمستان سر شاخ شدند و کشتی گرفتند
بهار، زمستان را فن بزکش زد و خوشحال شد 
زمستان فن پلنگ‌شکن را روی بهار اجرا کرد 
پشت بهار را به زمین زد و همه چیزش را گرفت
دوستعلی علیخانی / اسفند نود و هفت 
توضیحات
بزکش
برای اجرای این فن باید کشتی گیر با یک دست، گردن حریف را در اختیار بگیرد و با دست دیگر مچ را مهار کند. بدین تر
پارسال این موقع با حبیب کاف داشتیم حرف میزدیم یعنی داشت در مورد یکسری اتفاقات که توی آژانس حسین کاف افتاده بود بین خودش و المیرا قین و ابی سیف و عماد ت تعریف میکرد من بهرحال بازم نفهمیدم که این المیرا قین پفیوز ( خوشگل ) آژانس با کی با کی نبوده !!!! گمونم با تنها کسی که بوده من بودم و علی ت شاید با علی ت بوده بهرحال آژانس حسین کاف اینجوری که حبیب کاف میگفت یه فیلم فارسی بوده برای خودش که من بعدا که از اونجا اومدم بیرون خیلی از ماجرهاشو فهمیدم ... ب
وقتی داشتم اوایل این قسمت از برنامه کودک شو را می‌دیدم، والدین پارلا بسیار نسبت به همدیگر اظهار عشق و محبت می‌کردند و یکدیگر را یک زوج عاشق پیشه معرفی می‌کردند. اما وقتی برنامه پیش رفت و به قسمت نهایی رسید، نگرشم تغییر کرد. در این قسمت سوالاتی از پارلا پرسیدند و پدر و مادر باید جواب او را حدس می‌زدند.
سوال: پارلا دوست داره سرش رو روی پای کی بذاره و بخوابه؟
جواب: روی پای مادربزرگم.
(چرا؟ چون از صبح تا شب، پیش مادربزرگش است.)
سوال: پارلا اگه راز
فروش ویژه کولرهای آبی دارای ضمانت نامهارسال رایگان نصب فوری در محل
فروش ویژه انواع پوشال اتاقی ۲۸۰۰ ------->۱۳۲۰۰ تومان۳۵۰۰ ------>۱۹۰۰۰ تومان۵۰۰۰ ------> ۲۳۸۰۰ تومان۷۰۰۰ ------> ۲۷۳۰۰ تومانفروش به صورت کلی و جزئیارسال به سراسر شهر برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید:۰۹۱۵۳۰۳۲۷۹۹_۰۵۱۳۸۴۵۲۹۸۳
 املاک بزرگ بمان (تاجیک)
کد ملک 
kz201
مشخصات باغ ویلا
 متراژ کلی باغ ویلا 1650
 متراژ بنا (ویلا) 210
 تعداد اطاق خواب 2 خوابه
 سرایداری مجزا دارد
 استخر دارد
 تاسیسات استخری دارد
 آبنما یا آلاچیق دارد
 محوطه سازی و نور پردازی دارد
 سند دارد
 پایانکار شهرداری دارد
 نامه جهاد کشاورزی دارد
---------------------
املاک بزرگ (بمان) تنها املاک در غرب استان تهران می باشد که دارای فایل های بی نظیر و لوکس به همراه فیلم کامل باغ ویلا و فیلم هوایی با کیفیت عالی ،تور مج
املاک بمان 
کد 215
مشخصات باغ ویلا
 متراژ کلی باغ ویلا 1000
 متراژ بنا (ویلا) 230
 تعداد اطاق خواب 3 خوابه
 سرایداری مجزا دارد
 استخر دارد
 تاسیسات استخری دارد
 سونا یا جکوزی دارد
سند دارد
-------------------
 دفتر : کیلومتر 17 جاده مخصوص کمربندی کرمان خودرو بعد از پل صیادشیرازی کمربندی چیتگر(صفادشت ) ، نرسیده به هایپرلوکس ، املاک بزرگ بمان(تاجیک)
09120921915
لینک سایت:
http://beman.ir 
لینک کانال تلگرام 
https://t.me/baghNama
لینک اینیستاگرام:
https
رویداد "هفته استارت آپی" با هدف انتخاب ایده های برتر دانشجویان در حوزه های فنی و مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی، ادبیات و علوم انسانی، اپلیکیشن های خدماتی و صنعتی  آغاز شد و سه روز در دانشگاه شهرکرد ادامه دارد. 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال و بختیاری، در مراسم افتتاحیه دانشجویان منتخب ایده های خود را ارائه کردند و سپس تیم های تخصصی با کمک و مشاوره راهبرهای تخصصی انتخاب شدند.
رویداد هفته  استارت آپی در زمان برگزاری با برپایی ک
  ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی در ایران با محدودیت‌های زیادی همراه است

برای ساخت اکانت توسعه دهنده یا دوولوپر گوگل می بایست برای اولین بار مبلغ 25 دلار
پرداخت کنید. فروشگاه های دیگری مانند
App Store اپل و Store ویندوز هر
کدام حدودا 100 دلار دریافت می کنند که بعضی از آن ها مانند فروشگاه اپل
این مبلغ فقط برای یک بار نیست. بنابراین در بین فروشگاه های شناخته شده می
توان گفت Google Play Store ارزان ترین تعرفه را از توسعه دهندگان دریافت
می کند.
با
توجه به تحریم
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
Jungle Taitei Complete 52 Episodes,Kimba the White Lion E01-E52,انیمیشن کیمبا شیر سفید دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Kimba the White Lion,دانلود زیرنویس فارسی انیمه Kimba the White Lion,دانلود سریال کارتونی کیمبا,دانلود کارتون قدیمی,دانلود کارتون کیمبا شیر سفید,دوبله فارسی انیمیشن کیمبا شیر سفید,کارتون کیمبا,کارتون کیمبا شیر سفید با دوبله فارسی,کارتون های دهه هفتاد,کیمبا شیر سفید,
ادامه مطلب
تعمیر و تنظیم کیلومتر در محل شما به شرط دیاگ
تعمیر و تنظیم کیلومتر دیجیتال پراید و پژو و 206 رانا و دنا و MVM و مولتی پلکس و اکوماکس و SMS و کلیه
اتومبیلهای ایرانی و آسیایی و اروپایی
کلیه تنظیمات باتوجه به نوع خودرو از ایسیو (کامپیوتر) پشت آمپر
و نودهای مالتی پلکس مربوطه در خودرو انجام می گردد.

در اکثر خودروها از جمله خودروهای چینی کره ای و خارجی تا مدل 2015 نیازی به باز کردن پشت آمپر
از روی خودرو نمی باشد. و با استفاده از تکنولوژی Mbus یا از طریق OBD تغ
تلاش ما تهیه ی کتاب با کیفیت با کمترین هزینه است. از این رو:
• تخفیف هایی را برای کتاب خانه ها و یا دانشجویان یک کلاس در خرید های گروهی اعمال می کنیم. 
• کتاب های پر درخواست که قبلا کارهای آماده سازی آن انجام شده باشه را با تخفیف ارائه می کنیم.
• نسخه ی اقتصادی از کتاب را برای دانشجویان ارائه می دهیم. 
• پیوسته کارایی مجموعه را بالا می بریم تا هزینه ی نهایی را کمتر کنیم.
خدمات
نقاشی ساختمان اداری ، تجاری ، صنعتی کاغذ دیواری بلکا کنیتکس رنگ کاری وسایل چوبی رنگ کاری دستگاه های صنعتی تعمیرات ساختمان رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی

نقاشی ساختمان با رنگ های
روغنی پلاستیک آکرولیک مولتی کالر
برای اطمینان می توانید از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید
مشاوره رایگان فقط با یک تماس
پذیرش کار فقط در استان تهران فقط با یک تماس
تلفن تماس : 09120221533
خدمات
نقاشی ساختمان اداری ، تجاری ، صنعتی کاغذ دیواری بلکا کنیتکس رنگ کاری وسایل چوبی رنگ کاری دستگاه های صنعتی تعمیرات ساختمان رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی

نقاشی ساختمان با رنگ های
روغنی پلاستیک آکرولیک مولتی کالر
برای اطمینان می توانید از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید
مشاوره رایگان فقط با یک تماس
پذیرش کار فقط در استان تهران فقط با یک تماس
تلفن تماس : 09120221533
تایپوگرافی: سبک، چیدمان و ظاهر حروف، هنر انتخاب و طراحی حروف چاپی.
تراز ستون: ردیف کردن متن در دو حاشیه چپ و راست یک ستون.
تگ لاین: متنی شامل دریفی از کلمات که از متن استخراج شده است. و در انتهای صفحه کامپیوتر یا کاغذ نوشته می‌شود.
تی آی اِف اِف: مخفف عبارت Tag Image File Format که یک قالب گرافیکی غیر فشرده برای ذخیره و انتقال الکترونیکی تصاویر رنگی و خاکستری و سیاه و سفید است. این قالب گرافیکی یک قالب مطلوب سنتی برای چاپ است.
سایه نما: تصویری که پس زمینه
 مجموعه سرویسکاران یزد تهویه (در خصوص تعمیر و سرویس پکیج ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر شیراز با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.
 کد خطاهای پکیج سونیه دوال (saunierduval)
کد خطای F نوع خطا
 ۰۱ یا ۰۴ خرابی در روشن شدن (عدم وجود گاز یا احساس شعله)
۰۲ عدم وجود هوای کافی . دستگاه پس از ۱۵ دقیقه مجددا راه اندازی میشود (سنسور دود یا سنسور هوا در مدل های f )
۰۳ تکرار کمبود هوا بعد از سه بار راه اندازی مجدد
۰۵ افزایش ح
مصاحبه آندره ژید با روزنامه دیلی تلگرام، سال ۱۹۲۵

انسان
های احمق نه از کتاب خوششان می آید نه از فیلمهای مفهومی و نه هر چیز که آنها را
وادار به تفکر کند.
انسان
های کمی احمق تا حدودی کتاب خوانده اند، البته به دلیل این که بتوانند مدارک
تحصیلی خود راتکمیل کنند.
انسان
های رمانتیک شعر می خوانند، رمان های عاشقانه را دنبال می کنند.
انسان
های باهوش با معادلات سر و کار دارند، ریاضیات و فیزیک و از این دست..
انسان
های پیشرو اما درگیر فلسفه می شوند، همیشه
سازمان نظام پرستاری
تعریف:
سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، سازمانی مستقل دارای هویت حقوقی که به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و وظایف مقرر در قانون تشکیل گردیده است. در حال حاضر بالغ بر 100 هزار پرستار به طور داوطلبانه عضو این سازمان هستند.
اهداف:

1.تلاش برای حفظ حقوق پرستاران و مردم در قبال خدمات پرستاری
2.کوشش در جهت برقراری، حفظ وحمایت از حقوق مادی، معنوی و صنفی پرستاران
3.تلاش به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت و آموزش حین خدمت پرستار
 کد ملک در سایت املاک بزرگ (بمان) 
KH1226
مشخصات باغ ویلا
 متراژ کلی باغ ویلا 1000
 متراژ بنا (ویلا) 250
 تعداد اطاق خواب 3 خوابه
 استخر دارد
 تاسیسات استخری دارد
 آبنما یا آلاچیق دارد
 چاه آب اختصاصی دارد
 سند دارد
----------------------
املاک بزرگ (بمان) تنها املاک در غرب استان تهران می باشد که دارای فایل های بی نظیر و لوکس به همراه فیلم کامل باغ ویلا و فیلم هوایی با کیفیت عالی ،تور مجازی 360درجه و عکس های متنوعی از آن می باشد 
برا
عنوان فارسی : افسانه دریای آبی
عنوان انگلیسی : The Legend of The Blue Sea | Puleun Badaui Jeonseol
عنوان کره ای : 푸른 바다의 전설
اطلاعات کامل : WikiPedia
ژانر : فانتزی | عاشقانه | کمدی
شبکه پخش کننده : SBS
تعداد قسمت ها : ۲۰
روز های پخش : چهارشنبه و پنج شنبه ها
بازیگران : Lee Min-ho | Jun Ji-hyun
خلاصه داستان
داستان سریال کره ای افسانه دریای آبی سریال افسانه دریای آبی بر اساس مجموعه داستان ” Eou yadam” ساخته شده است. این مجموعه توسط محقق چوسونی نوشته شده و درباره پری دریاییه که توسط
توجه **************توجه
آغاز ثبت نام دوره دهم و یازدهم و دوازدهم از 16 تیر 98 لطفا جهت ثبت نام با در دست داشتند مدارک به مدرسه مراجعه فرمایید.

دبیرستان نخبگان برتر دوره دوم
با تشکر جواد افسریمدیریت 98/4/16
جهت مشاهده مدارک مورد نیاز ادامه  مطلب را کلیک کنید
ادامه مطلب
توجه **************توجه
آغاز ثبت نام دوره دهم و یازدهم و دوازدهم از 16 تیر 98 لطفا جهت ثبت نام با در دست داشتند مدارک به مدرسه مراجعه فرمایید.

دبیرستان نخبگان برتر دوره دوم
با تشکر جواد افسریمدیریت 98/4/16
جهت مشاهده مدارک مورد نیاز ادامه  مطلب را کلیک کنید
ادامه مطلب
بنام اکرم الکرما

برکت نان بخاطر حسن است، شاطران از قدیم می گویند
تاجران بزرگ،صبح به صبح، زیر لب "یاکریم" می گویند
سائل از شرم در زدن بیگاه، خادم از خاکروبی درگاه
بی نیازند، من نمی گویم! آفتاب و نسیم می گویند
نه دری داری و نه دربانی، نه پس هفت پرده پنهانی
زائران حاجتی اگر دارند به خودت مستقیم می گویند
مرقد ساده ی تماشایی! با تمام وجود تنهایی
از تو با این وجود می ترسند! نرده های ضخیم می گویند
خواستی تا بخاطر زهرا نگذارند خلق پا اینجا
پس تو هم یک م

کولر 40000 آکسیال  در دو مدل سه فاز ارائه می شود . این کولر صنعتی  با پرتاب هوای بسیار بالا در سوله ها ، کارخانه ها ، حسینیه ها، تالار ها، مدارس، سالن های ورزشی، کارگاه های صنعتی، کارخانه ها و … اماکنی  که کانال کشی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند که سرما را به صورت یکنواخت در محیط پراکنده می کنند و به راحتی دمای خاص مورد نیاز قابل تنظیم می باشد. در کولر 40000 آکسیال ازپد سلولزی به عنوان واسط تبخیری استفاده می شود.

ردیف
مدل کولر
ظرفیت هوا
زبان اسمبلی یک زبان برنامه‌نویسی سطح پایین برای کامپیوتر یا دیگر دستگاه‌های قابل‌برنامه‌ریزی است که مختص یک معماری کامپیوتر خاص در مقایسه با زبان‌های برنامه‌نویسی سطح بالا است، که به طور کلی در سیستم‌های چند سطحی قابل‌حمل هستند. زبان اسمبلی از طریق یک برنامه کاربردی به نام اسمبلر مانند NASM، MASM و GNU ASM به کد ماشین قابل‌اجرا تبدیل می‌شود.
فواید زبان اسمبلی
داشتن درک زبان اسمبلی یک آگاهی کلی برای برنامه نویس به وجود می‌آورد: چگونه داد
نکات ایمنی مهم در خصوص استفاده از پکیج دیواری بوتان
استفاده از دودکش استاندارد، ثابت، محکم و با عایق بندی مناسب
• نصب کلاهک H  در خروجی دودکش
• حصول اطمینان از باز بودن مجاری دودکش و کلاهک H و اطمینان از اتصال کامل و صحیح دودکش
• مهار دودکش و حصول اطمینان از جدا نشدن لوله دودکش از وسیله گازسوز
• رعایت موارد زیر در صورت نصب دستگاه در فضای باز:
عایق نمودن لوله های آب ورودی و خروجی برای جلوگیری از یخ زدگی
مسقف بودن محل نصب و قرار دادن پوشش محا
میانگین متحرک (MA) داده های قیمتی را هموار می کند تا یک روند مشخصی را در ذیل اندیکاتور شکل دهد. به بیان دیگر با از بین بردن نوسانات در قیمت سبب می شود تا کاربر دید بهتری نسبت به میانگین و روند قیمت ها داشته باشد. آن ها جهت قیمتی را پیش بینی نمی کنند بلکه بیشتر جهت فعلی را تعریف می کنند. علیرغم همه ی اینها به یکنواختی حرکت قیمت کمک می کند و اصطلاحا noise آن را از بین می برد. آن ها همچنین بسیاری از اندیکاتور های فنی و پوشش های دیگر مانند Bollinger Band ، MACD .McCle
ویژگی های پکیج دیواری بوتان مدل PARMA 24RSI :
• تأمین آبگرم فوری، دائم و فراوان
• مجهز به پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های خودکار پیشگیرانه
• دارای شیر سه طرفه خودکار Grundfos دانمارک
• برخورداری از دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب‌گیری
• دارا بودن مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار و سیستم آیونایز حفاظت از شعله
• سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
• سیستم عیب‌یاب الکترونیکی و سیستم ضد یخ زدگی
• سیستم ضد گر
پکیج دیواری parma  22RSi بوتان
• مجهز به معتبرترین قطعات اروپایی
• دارای سیستم های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی
• قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی
• قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
• قابل استفاده برای واحد های تا 200متر مربع
• راندمان بالا,89/9
گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده ارائه خدمات و مشخصات فنی و خدمات پس از فروش و قیمت های تضمین شده  انواع پکیج دیواری بوتان،ایران رادیاتور با گارانتی اصلی، ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزی
+ دَرها رو بستم روت تا احساسِ آرامش کنم
+ خسته ام. 
+ دلم گرفته
+ اینجا بازم شد خونه آخرم. 
+ تو به سخاوت شهره تری تا ما به نیاز. تو به بخشیدن راغب تری تا ما به تکدّی. فقط تویی که سزاوار خواستنی و خواهش. فقط از آستان توست که رواست.
+ خدایا من کجا میرم؟ کجای جاده دلتنگه؟
+ به تاریکی گرفتارم، شبم گم کرده مهتاب ُ...
+ من از تکرار بی زارم...

(برای میم)
 Hearing instrument test: ارزیابی وسایل شنیداری
این دستگاه جزیی از سیستم فیتینگ ارزیابی گوش واقعی محسوب می شود و این سمعک اینترتون امکان را فراهم میکند که تمام ویژگی های تکنیکی سمعک را بررسی نماید. این آزمون می تواند به عنوان توالی آزمونهای اتوماتیک مطابق با استانداردهای بین المللی استفاده شود. این دستگاه با اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB میتواند به راحتی در محیط های مختلف استفاده نمود. ویژگی های  که در این سیستم قابل اندازه گیری است به شرح زیر می
استفاده از فرصت ها
استفاده درست و کامل از فرصت ها و استعدادها، بزرگ ترین عامل کامیابی و
خوشبختی انسان است. انسان کامل، انسانی است که در مدّت کوتاه عمر خویش، با
بهره گیری از امکاناتی که در اختیار اوست، زمینه را برای زندگی سعادتمندانه
در آخرت فراهم کند و پیش از آنکه فرصت ها را از دست بدهد و ناتوانی و سستی
وجودش را فرا گیرد، بار سفر آخرتش را به بهتیرن وجه ببندد. امیر مؤمنان
علی علیه السلام در این باره فرمود:

«ای جمعیّت انسان ها! پروا کنید، حال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها